www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Здраве


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Здраве, Рецепти
Astronomer
Публикувано на: 21.9.2008, 13:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



Здравейте приятели. Бих бил благодарен цял живот на този, който успее да ми даде някакви рецепти, които са изпитани и могат да помогнат за премахване на камъни в бъбреците. Знам, че този проблем е много разпространен (особено при мъжете и особено в България), така че ако има някоя лечителка или рецепта или каквото и да било, което би могло да помогне за премахването на нежеланите камъни, бих дал каквото искате, само да се оттърва от това, а и да се даде пример на хората, които имат подобен проблем.
Защото ходя по доктори, ама абсолютно нищо не става, никой не ти обръща внимание и няма никакви шансове за излекуване при тези мекерета. Затова се обръщам изцяло към народната и алтернативната медицина, дано тя да помогне. Защото здравната система в България е изцяло разбита. И недай си Боже да имате някакъв по-сериозен здравословен проблем, майка Ви жална.
Наистина много Ви моля за някакви съвети и рецепти.
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 21.9.2008, 14:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Пробвай с шоково наливане с бира. Чувал съм, че хора страдащи от това с това се оправяли. Принципно знам, че една от причините камъните да се формират е слабото пиене на течности. При внезапното наливане с течности средата в бъбреците се "наводнява" и отмива камъните постепенно, но не без болки при уринирането. Така че ако те боли в кенефа при пикане, знай че е за добро. Пиеш и пикаеш и така тази процедура цял ден, докато се отмие и последната песъчинка. Да чукна на дърво още не съм страдал от такова нещо, а хем пия чешмяна вода smil4334aa44c7e89.gif
PM
Top
Astronomer
Публикувано на: 21.9.2008, 18:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



QUOTE (Bogatir @ Sep 21 2008, 02:24 PM)
Пробвай с шоково наливане с бира. Чувал съм, че хора страдащи от това с това се оправяли. Принципно знам, че една от причините камъните да се формират е слабото пиене на течности. При внезапното наливане с течности средата в бъбреците се "наводнява" и отмива камъните постепенно, но не без болки при уринирането. Така че ако те боли в кенефа при пикане, знай че е за добро. Пиеш и пикаеш и така тази процедура цял ден, докато се отмие и последната песъчинка. Да чукна на дърво още не съм страдал от такова нещо, а хем пия чешмяна вода smil4334aa44c7e89.gif

Ами специално за бирата съм чел в интернет, че когато имаш криза се вари една бира, после се смесва с коняк, изпива се и ти минавало. Не съм сигурен на кого беше рецептата, май на Ванга, обаче не мога да го твърдя. Така или иначе при следващата ми криза мога да го пробвам дали работи, то и без това друг избор нямам.
PM
Top
Ник
Публикувано на: 21.9.2008, 20:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



Чувал съм за липов чай-много и постоянно и за лимони /киселината им разгражда варовика/.Успех!
PM
Top
Надмощие
Публикувано на: 21.9.2008, 20:54
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 1 097
Дата на регистрация: 23-August 07



Има и друг случай. Ако генетично ти е заложено да имаш камъни, те може да са се образували като утайка в долната част на бъбреците. Тогава ако се пият чайчета много и такива работи ще се натрошат камъните и ще боли.
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 21.9.2008, 21:48
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Виж,Астрономер,аз ПРИТЕЖАВАМ около 300 литра от нужното ти лекарство,но първо трябва да попитам:
1.пиеш ли по принцип?
2.обичаш ли бира?

Ако си готов за едно шоково наливане с бира,аз съм насреща.Богатир обаче бърка само в едно-трябва да е ЖИВА БИРА!
С обикновената,тоест тази,която можеш да намериш навсякъде,най-много да си докараш някоа цироза...
Жива бира може да се намери и пие в София,Пловдив/не съм сигурен/,Бургас,Варна,И В ДУЛОВО!
Гарантирано премахва камънаците от организма!
PM
Top
Публикувано на: 21.9.2008, 21:53
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



http://www.fifth-ocean.bg/

Астрономер,за да не бъда голословен,ето ти малко инфо.Извинявам се за това,че правя реклама,но имаме болен човек!Ако искаш,утре ще сканирам повече и по-подробна информация.Успех!
-------------
Или пък,питай Ангел!Него няма да го споходят камъни в следващите поне деветдесет години... smil3dbd4e4c2e742.gif smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Marian_nz
Публикувано на: 23.9.2008, 12:05
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 43
Участник # 1 088
Дата на регистрация: 21-August 07



Чайове от Мечо грозде и/или хвойна.
PM
Top
Astronomer
Публикувано на: 23.9.2008, 16:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



QUOTE (Marian_nz @ Sep 23 2008, 12:05 PM)
Чайове от Мечо грозде и/или хвойна.

И аз съм чувал за хвойна. Май най-добре да опитам някоя рецепта на Ванга, пък ще видим дали ще стане. Кофтито е, че трябва постоянство :) Иначе за предложението на Мещера, навит съм когато каже може да се "излекуваме" с бира :)
PM
Top
Ник
Публикувано на: 3.11.2008, 19:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



QUOTE (Мещера @ Sep 21 2008, 09:53 PM)
http://www.fifth-ocean.bg/

Астрономер,за да не бъда голословен,ето ти малко инфо.Извинявам се за това,че правя реклама,но имаме болен човек!Ако искаш,утре ще сканирам повече и по-подробна информация.Успех!
-------------
Или пък,питай Ангел!Него няма да го споходят камъни в следващите поне деветдесет години... smil3dbd4e4c2e742.gif smil4341944e6b0c8.gif

Бих си купил една касичка например,ама май не може!
PM
Top
Публикувано на: 3.11.2008, 20:32
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Тя е наливна, Ник. И вчера я откараха, за съжаление. Вече-напролет. smil4334abded4493.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020